fbpx
Art Studnia – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Art Studnia – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Art Studnia

Szkoła rysunku i malarstwa

Dzień dobry
Nazywam się Marcin Andrzej Telega, jestem artystą malarzem, absolwentem ASP Kraków. Od zakończenia akademii nieprzerwanie zajmuję się malarstwem. Przy sztalugach spędziłem setki, a może nawet tysiące godzin. Dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia i umiejętności, którymi chętnie się dzielę.

Od 2018 prowadzę w Krakowie cieszącą się dużym powodzeniem Szkołę Rysunku i Malarstwa Art Studnia . Ideą założenia szkoły jest chęć dzielenia się swoim doświadczeniem z ludźmi, którym bliskie są działania twórcze w szczególności rysunek i malarstwo.

Działanie twórcze to nie tylko wykonywanie prac plastycznych, to rozwój kreatywności, rozwój zdolności manualnych oraz pogłębienie wrażliwości. Umiejętności te sprzyjają nam w życiu codziennym, czynią je piękniejszym, a my dzięki nim stajemy się wrażliwsi i dojrzalsi.

Zapraszam do szkoły Art Studnia,
która mieści się 
w samym centrum Krakowa

przy ul. Dunajewskiego 6

Moje prace można obejrzeć na stronie www.marcintelega.art oraz na Facebooku.

 

 

Cześć! Nazywam się Natalia Mądry i jestem studentką czwartego roku malarstwa na ASP w Krakowie. Interesuje mnie przede wszystkim malarstwo i rysunek, ale eksperymentuje też z grafiką warsztatową.  Sztuka codziennie mnie zaskakuje, a zdobyte umiejętności chętnie przekazuję dalej. Oprócz solidnych podstaw warsztatowych ważna jest dla mnie osobista ekspresja i zabawa formą. Bardzo się cieszę, że będę mogła z Wami popracować i doradzić, żeby prace były jeszcze lepsze, a twórczość przynosiła mnóstwo radości.