fbpx
Kuranda studio – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Kuranda studio – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Wiemy jak dostać się na uczelnię artystyczną !

Kandydacie na uczelnię artystyczną!
Chciałbyś zdawać egzamin i dostać się na wymarzoną na uczelnię ? 

Dobrze trafiłeś! Moje doświadczenie zawodowe oraz zajęcia, które prowadzę w Szkole Art Studnia z pewnością pomogą Ci osiągnąć ten cel!

W kilku punktach opiszę to jak wygląda program naszej pracy:

  • Punkt pierwszy, weryfikujemy Twoje umiejętności rysunkowe. Jeśli będzie trzeba wracamy do podstaw i powtarzamy najważniejsze zasady dotyczące poprawnego rysowania czyli umiejętność kompozycja i poprawne proporcje.
  • Punkt drugi, ćwiczymy to, abyś kreską umiał wydobyć materię rysowanych przedmiotów.
  • Po tych doświadczeniach przechodzimy do rysunku z modela. To bardzo ważne zadanie, więc rysunek z modela ćwiczymy cyklicznie.  
  • Następnie po rysunkowych doświadczeniach przechodzimy do malowania. Zasady, które poznaliśmy rysując z pewnością nam pomogą. Zaczynamy od farb akrylowych ale docelowo bedziemy malowac technika olejną.Oczywiście nauka techniki to nie wszystko. Ważne aby podczas pracy rozwijać swój artystyczny charakter.
  • Z ćwiczeń rysunkowo-malarskich tworzymy teczkę z którą powędrujesz na wymarzoną uczelnię artystyczną! Ważne aby tych prac było wiele, tak aby można było wybrać te, które pokazują zarówno Twoje umiejętności, Twoją wrażliwość artystyczną oraz charakter. 

Umiejętności, które nabędziesz podczas pracy w szkole Art Studnia pozwolą Ci poradzić sobie na egzaminie wstępnym. Proste! Prawda ?

Przygotowanie do egzaminów na uczelnię artystyczną wymaga regularnej pracy, wytrwałości i zaangażowania, wspólnymi siłami realizujemy ten cel! W szkole mamy system pakietowy (nie abonamentowy) znaczy to, że nie przepadną Ci żadne zajęcia za które zapłaciłeś a intensywność nauki będzie zależała od Ciebie.

Zapraszam zatem na zajęcia do szkoły Art Studnia!

więcej informacji

in aktualnosci by