Art Studnia – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Art Studnia – Szkoła Rysunku i Malarstwa, Kraków

Art Studnia

Kadra szkoły

Nazywam się Marcin Andrzej Telega, jestem artystą malarzem, absolwentem ASP Kraków. Od zakończenia akademii nieprzerwanie zajmuję się malarstwem. Przy sztalugach spędziłem setki, a może nawet tysiące godzin. Dzięki temu nabrałem dużo doświadczenia i umiejętności, którymi chętnie się dzielę. Moje prace można obejrzeć na stronie www.marcintelega.pl oraz na Facebooku.
Jako człowiek jestem sympatyczny i komunikatywny, jako nauczyciel wymagający, gdyż lubię efektywną pracę i profesjonalne podejście.

Zobacz moje prace malarskie

Ewa i Andrzej Gacek - rysunek architektoniczny

mgr inż. arch. Ewa Gacek – Studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz na BauhausUniversität Weimar w Niemczech. Pracowała w kilku biurach architektonicznych. Obecnie kończy Studia Artystycznego Projektowania Ubioru. „…Rysunek i moda to pasje, którymi zajmuje się na co dzień”

mgr inż. arch. Andrzej Gacek – Studiował na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej oraz na Fachhochschule Lausitz Standort Cottbus w Niemczech. Posiada Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Jest czynnie działającym architektem oraz członkiem IARP. „..Rysunek to dla mnie narzędzie, bez którego trudno się obejść w codziennej pracy architekta

Kilka słów o nas … ewa … jest architektką, kochającą modę i sztukę
andrzej… jest czynnie działającym architektem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w wielu pracowniach architektonicznych

Czytaj więcej
rysunek architektoniczny kurs

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress